O mnie

o mnie

Cześć, nazywam się Karola i jestem mamą dwóch małych dziewczynek, które nazywam Okruszkami. Ostatnie 10 lat przepracowałam jako specjalista w międzynarodowej korporacji, od 8 lat zajmuję się fotografią, zaś od dwóch blogowaniem.

karola

Jestem do bólu estetką! Moją pasją są ładne jasne wnętrza, a szczególnie pokoiki dziecięce. Od dawna, z różnym skutkiem, usiłuję wyleczyć się z ogromnego zamiłowania do koloru różowego 🙂 Uwielbiam pić mocną jaśminową herbatę, piec ciasta owocowe i czytać książki z moimi dziećmi. Nic nie sprawia mi takiej radości jak robienie zdjęć. Jestem entuzjastką fotografii dziennej, najchętniej używam jasnego obiektywu 50 mm o przesłonie 1.4 .

MIESZKANIE

Nasz mieszkanie, czyli kawałek Skandynawii pośrodku stepu. Kiedy przed laty sytuacja rodzinno – zawodowa przywiodła nas do Ankary miałam gromny problem z urządzeniem naszego wnętrza. Z jednej strony targała mną ogromna tęsknota za Polską, z drugiej rozczarowanie lokalnym orientalnym stylem urządzania wnętrz ‚na bogato’. W efekcie moje mieszkanie przez pierwsze lata przypominało coś w rodzaju polskiego dworku albo sklepu Cepelia 🙂  Z czasem odnalazłam w sobie zamiłowanie do prostoty i skandynawskiego designu. Myślę, że mimo pewnych trudności udało mi się stworzyć jasne, przytulne i nieco bajkowe skandynawskie wnętrze z typowo polską duszą.

IMG_9695